vesti24.mk
ЗАБАВА

Папата лајкал фотографии од секси Бразилка (Видео)

ECA

Папата Франциско бил фатен како лајкува фотографии од бразилскиот модел Наталија Гарбото. Медиумите во Италија пренесуваат дека оној што бил задолжен да го води неговиот налог на „Инстаграм“, веројатно повеќе нема да ја извршува оваа работа кога скандалот излезе во јавност.

Папата Франциско ја лајкувал фотографијата на Наталија на која таа позира во школска униформа.

„Макар одам и во рајот“, се пошегувала Наталија

Налогот на првиот човек на Ватикан го следат повеќе од 7 милиони луѓе, па сосема беше јасно дека некој ќе забележи што се случува на „Инстаграм“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts