vesti24.mk
ВЕСТИ

Починато лице пронајдено во Аеродром: МВР утврдува дали станува збор за само*биство

ECA

Во 12:40 МВР добиле пријава дека лице се фрлило од зграда на булевар „Јане Сандански“.

Од МВР за КУРИР велат дека ги утврдуваат  начинот и причините за смртта на лицето.

Очевидци на настанот кои ја контактираа редакцијата на КУРИР велат дека починатото лице било во близина на зграда, покриено, а полицијата веднаш излегла на терен.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts