vesti24.mk
ВЕСТИ

Продолжува 32-та собраниска седница

ECA

Во Собрание денеска од 12:00 часот продолжува 32та седница.

Од 48 точки на дневен ред, не се разгледани уште околу дваесетина од повеќе области.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts