vesti24.mk
ВЕСТИ

Пронајдено 7-годишното дете кое попладнево беше изгубено кај Порта ,,Влае”

ECA

Пронајден е 7-годишниот Лука кој попладнево се изгуби кај Порта ,,Влае”, мајката ја потврди оваа информација за 24-Инфо.

Им се заблагодарува на сите кој се ангажираа за неговото пронаоѓање и изјави дека Лука е жив и здрав пристигнат дома.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts