vesti24.mk
ВЕСТИ

Растурена уште една свадба во Тетово, сопственикот на локалот е приведен

ECA

Во Тетово вечерва е затворен хотелот „НБ” каде се одржувала свадбена веселба. Според информациите кои ги објави Државниот пазарен инспекторат бил приведен и управителот.

Од МВР најавуваат повеќе информации во текот наутрешниот ден.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts