vesti24.mk
ЗАБАВА

Рецепти за слабеење без гладување

ECA

Вашите напори за слабеење не мора да се состојат од изгладнување или јадење еднолична нискокалорична храна.

Со овие рецепти на TheSeriousfitness ќе слабеете додека јадете вкусни, хранливи гурмански јадења во кои ќе уживате.

За секој рецепт приложена е и табела на хранливи вредности и калории.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts