vesti24.mk
ЗАБАВА

Рецепт на денот: Торнадо компир

ECA

Можеби ви изгледа комплицирано, но овој торнадо компир можете да го направите и без специјален алат или машинка.

Следете ги инструкциите на Toasted и направете ја оваа вкусна закуска која децата ја обожаваат.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts