vesti24.mk
ЗАБАВА

Сакаше да собере “лајкови“, а собра само навреди: Го стави мобилниот во микробранова за видео на Тик Ток

ECA

Една девојка стана вистински хит на Тик Ток и се најде во насловните страници низ целиот свет поради експериментот со својот мобилен телефон.

Девојката објави видео на социјалната мрежа во кое се гледа како го става мобилниот телефон во микробранова печка „за да види што се случува со нејзината пица“.

Снимката собра стотици илјади прегледи на „Тик Ток“, а видеото веднаш го споделија илјадници луѓе кои почнаа да ја навредуваат девојката.

@ellab.2♬ original sound – ella

извор:курир.мк

Loading...

Related posts