vesti24.mk
ЗАБАВА

Свадба во Велс: Невестата тепа гостин во дворот, старосватицата спие во кал (ВИДЕО)

ECA

Видеото е направено во градот Свонси во Велс, и прикажува невеста која напаѓа маж и го соборува на земја и се бори со него.

Не е откриено што се случило и како се случила расправијата и тепачката, но во позадина се слуша некој како вели дека е повикана полиција.

Исто така, на снимката се гледа друга жена облечена во бело, како лежи неподвижно во калта.

-Таа е во бесознание, не е мртва. Станува збор за пријателка на невестата која се опила и заспала. Многу луѓе кои беа поканети на венчавката не сакаа да дојдат затоа што очекуваа вакво нешто, напишало лицето кое ги споделило снимките на Редит.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts