vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

СДСМ, здравството колабира (ВИДЕО)

ECA

На социјалните мрежи се појави видео под наслов „Здравството колабира“, на кое, како што се потенцира, се прикажани лагите на СДСМ, лидерот на партијата Зоран Заев и министерот за здравство Венко Филипче.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts