vesti24.mk
ЗАБАВА

Секој ден пред неговата гаража возело дете со велосипед: Еве како го решил тој „проблем“

ECA

Многумина сакаат мирно соседство и често ги бркаат децата кои си играат пред зграда или во маало, но овој човек дефинитивно не е меѓу нив. Практично секојдневно добивал нотификации од камерата пред влезот на гаражата и забележал дека едно детенце со својот велосипед вози во неговиот двор. Погледнете како го решил тој „проблем“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts