vesti24.mk
ВЕСТИ

Семејна расправија во Крива Паланка- си го претепал братот

ECA

Во Полициска станица Крива Паланка, Ш.С.(29) од Крива Паланка вчера во 23.40 часот пријавил дека околу 21.00 часот при семејна расправија во неговиот дом бил физички нападнат од неговиот брат Н.С..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts