vesti24.mk
ЗАБАВА

Се гордее што го викаат „Руски Попај“ поради мускулите, а сега му се заканува ампутирање на рацете

ECA

Русинот Кирил Терешин го доби прекарот Руски Попај заради огромниот бицепс, но тоа што го прави го загрозува неговото здравје.

Имено, Кирил ги зголеми своите мускули инјектирајќи директно во нив комбинација на хемикалии што ги направил дома, а се базираат на масло од Синтол, популарно меѓу некои бодибилдери. Како што тврди, преку овој процес, неговите бицепси пораснале на огромни 26 сантиметри за само десет дена.

Иако станува збор за опасен третман, поради кој му се заканува ампутирање на рацете, тој не се плаши.

Тој крена прашина со својот последен пост на Инстаграм.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts