vesti24.mk
ВЕСТИ СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Се појави снимка од девојчето кое беше убиено од очувот: Пеела дека тој е херој, а брутално настрада од неговата рака (ВИДЕО)

ECA

Девојчето кое беше убиено од очувот пред два месеци е снимена како токму него го нарекува „херој“. Вознемиурвачка снимка се појави на интернет после откривањето дека 33 годишниот Кристофер Вот ја убил својата 43 годишна сопруга и нејзините ќерки, кои имаа само 3 и 4 години, па ги фрлил нивните тела како би ја прикрил смрдеата.

На видеото се гледа девојчето Бела како седи на задното седиште од автомобилот и пее песна со која што го фали својот очув.

I totally just cried!

Posted by Shanann Watts on Thursday, 14 June 2018

-Мојот татко е херој, тој ми помага да пораснам. Тој ми чита книги, ми ги чисти кондурите, тој е херој. Тато, те сакам, пее малата Бела.

Снимката се појави во моментите кога некои пријатели тврдат дека парот се соочил со финансиски проблеми во текот на врската. Некои пак тврдат дека Вот ја изневерувал својата сопруга, додека трети инсистираат на тоа дека нивната врска делувала силно.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts