vesti24.mk
ЗАБАВА

Силата на луѓето: Го преместија автомобилот за да помине пожарникарското возило (ВИДЕО)

ECA

Овие херои се здружија за да го тргнат автомобилот со цел да може да помине пожарникарското возило кое брзаше да го изгасне огинот во висококатницата.

Погледнете:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts