vesti24.mk

СКАНДАЛ ПРЕД ЗАТВОРОТ ВО ШУТКА: Еврокомесарот Фигел дошол во посета кај Камчев и најпрво не го пуштиле – добил дозвола по притисокот од Брисел

ECA

Loading...