vesti24.mk
ВЕСТИ

Скопјанец си ја нападнал малолетната ќерка

ECA

Вчера во 22:00 часот било пријавено дека истиот ден околу 13:30 часот 63-годишниот Т.М. од Скопје физички ја нападнал неговата малолетна ќерка, соопшти полицијата.

По целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts