vesti24.mk
ВЕСТИ

Скопјани нападнати кај Бит Пазар

ECA

На 21.10.2020 во 16:03 часот во СВР Скопје, С.Љ.(22) од Скопје пријавил дека околу 15:55 часот, тој и В.Л.(40) од Скопје, на подрачјето на Бит Пазар, биле физички нападнати од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts