vesti24.mk
ЗАБАВА

Слободно нека нè апси, сè ќе признаеме

ECA

34-годишната Германка Адриене на социјалните мрежи ужива статус на една од најзгодните и најатрактивни полицајки на светот. Нејзиното совршено тело е резултат на напорен тренинг во теретана и здрава исхрана.

Таа внимателно ги одбира своите оброци а се труди да остане во форма така што секојднево прави по неколку тренинзи.

На социјалните мрежи таа има стекнато огромна популарност, а на Инстаграм ја следат преку 600.000 луѓе.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts