vesti24.mk
ВЕСТИ

Сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија Голф и БМВ (ФОТО)

ECA

Сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот „Партизански одреди“ во близина на слаткарницата Палма.

Во сообраќајката учествувале две возила, „Голф“ и „БМВ“, а според првичните информации, за среќа, во неа нема повредени.

Полицијата направи увид на местото на несреќата, а повеќе детали се очекуваат утре.

Фото: Скопје инфо

извор:курир.мк

Loading...

Related posts