vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Средината на месец септември носи солзи за еден хороскопски знак

ECA

Од проблем во проблем. Вака во една реченица може да се опише ситуацијата со која ќе се соочи еден хороскопски знак на средината од септември. Тоа е Јарец.

Септември им носи премногу проблеми на работа. Можна е опција за напуштање на работното место. Надредениот не може веќе да ги толерира вашите глупости.

На љубовно поле не се случува ништо. Патите по поранешната љубов, но залудно. Продолжете напред, тоа е веќе завршена приказна.

Проблемите ќе бидат присутни и во домот. Можно е на некој член од семејството ненадејно да му се влоши здравјето. Сепак, тоа нема да биде со фатални последици.

Септември дефинитивно не е ваш месец.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts