vesti24.mk
ВЕСТИ

Стоилковски: Чуму вакви драмолетки околу рушењето на дивоградбите?

ECA

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на новинарско прашање околу рушењето на дивоградбата кај ТЦ Мавровка испрати порака до владата да не прави драмолетки околу дивоградбите и да се фати сериозно за работа.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts