vesti24.mk
ЗАБАВА

Стјуардеса го открива вистинското лице на познатите: Кој е ку*ка, кој арогантен, а кој љубезен и фин… (ВИДЕО)

ECA

Поранешна стјуардеса на аеродромот во Лос нџелес, Синди, која ТикТок го користи под името @_sincindy, одлучи да расаже какви се познатите личности што ги запознала преку својата работа. Без проблемпризна кој бил љубезен спрема неа, а кој арогантен.

Имено, славната раперка Ники Минаж доби оцена 2 од 10, а еве зошто:

-Баш беше ку*ка! Не сакаше да излезе од авионот додека сите изелат, што е невозможно, затоа што стјуардесите последни го напуштаат леталото. Пред случката, бев нејзина голема обожавателка, но веќе не сум, вели Синди.

Бед Бани доби оцена 10 од 10.

-Тој е многу љубезен и драг, се ракуваше со мене, па за малку ќе умрев, раскажува Синди.

Кендал Џенер доби двојка како Ники.

-Секогаш кога леташе, не беше ни малку љубезна кон луѓето и чекореше со дигната глава и арогантно, вели Синди.

Ѕвездата на серијалот „50 нијани сива“ Дакота Џонсон доби деветка, но само затоа што го заборавила пасошот.

-Имавме многу патници и го одложивме летот еден час, но таа сепак не се врати. Кога ја сретнав повторно ја задевав поради тоа, но таа беше љубезна и се смееше, раскажа Синди.

Синди за BuzzFeed рече дека повеќето познати личности се навистина љубезни.

-Повеќето од нив се скромни и нормални луѓе, па убаво е да се видат вотакво светло, различно од она во кое ги гледаме на големото платно, заклучува бившата стјуардеса.

@_sincindythank you for 10k 🥺🥺💖 ##fyp ##foryoupage ##Orlandobloom ##danielgillies ##elijahmikaelson ##thevampirediaries ##tvd ##ratingcelebs ##camerondallas

♬ original sound – _sincindy

извор:курир.мк

Loading...

Related posts