vesti24.mk
ВЕСТИ

Тепачка во адвокатска канцеларија во Куманово

ECA

На 02.10. во 15:40 часот во Полициската станица Куманово, З.А.(40) пријавил дека околу 13:30 часот во адвокатска канцеларија бил физички нападнат од Д.М.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts