vesti24.mk
ВЕСТИ

Тепачка во Гази Баба

ECA

На 21.11.2021 околу 23:00 часот во СВР Скопје, И.С.(60) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Гази Баба тој и Р.П.(25) од Скопје, поради меѓусебно недоразирање, го нарушиле јавниот ред и мир со физичка пресметка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts