vesti24.mk
ВЕСТИ

Тетово на нозе, граѓаните на улица: ЕВН мафија

ECA

Во моментов се оддржува до сега најмасовниот протест против поскапувањето на струјата во Тетово: Се скандира ЕВН мафија, ЕВН ик(бегај евн) и се блокираат главните улици за сообраќај во центарот!

извор:курир.мк

Loading...

Related posts