vesti24.mk
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тие немаат среќа како останатите: Ова е најтажниот знак во хороскопот

ECA

Астролозите се едногласни дека еден хороскопски знак има помалку среќа од сите останати во зодијакот.

За припадниците на овој знак, работите ретко се движат според планираното. Eдноставно, малкумина од нив добиваат можност за остварување на сите соништа.

Постојано се во трка со времето и обврските, животот постојано ги фрла во оган и нивната битка за подобро утре е речиси секојдневна.

Станува збор за Близнаците, а доколку им се верува на ѕвездите, помалку среќа од другите имаат и Јарците и Вагите.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts