vesti24.mk
ЗАБАВА

Убавата водителка ги збуни своите фанови: Каква боја е нејзиниот фустан? (ФОТО)

ECA

Австралиската водителка Кендал Гилдинг објави фотографија на Инстаграм на која позира во својот фустан.

Бојата на фустанот е тема која ја подели публиката бидејќи едни тврдат дека фустанот е син, а други дека е бел.

Публиката со различни коментари, а потоа водителката ја разреши дилемата.

Откако објави една фотографија на која фустанот изгледа син, потоа објави уште една фотографија на која е во истиот фустан, а коментарот кој си го напиша е: „Среда во бело!“

извор:курир.мк

Loading...

Related posts