vesti24.mk
ВЕСТИ

Улицата „Скупи“ блокирана поради сообраќајка кај Канал 5 Телевизија

ECA

Сообраќајна несреќа се случила вечерва на улицата „Скупи“ во близина на Канал 5 Телевизија. Како што пред малку информираше КУРИР, улицата е затворена за сообраќај, а возилата се пренасочуваат.

-Во моментов се врши увид на сообраќајката, информира портпаролот на МВР Тони Ангеловски за КУРИР.

Повеќе информации наскоро.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts