vesti24.mk
ЗАБАВА

Уште една загатка која ги полуди сите: Каква боја се овие папучи? (ФОТО)

ECA

Пред неколку ходини хит на Интернет беше фустанот за чија боја се водеа жестоки дебати на социјалните мрежи.

Сега, зборуваме за овие папучи. Погледнете и одговорете: Каква боја се тие?

Некои велат златно и бело, други сино и сиво, трети велат дека на нив има сосема други бои.

Опциите се: црно-сино, бело-златно, сино-кафено, златно-сино….

извор:курир.мк

Loading...

Related posts