vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

(Фото+Видео) Жешко издание на Ана Кокиќ: Пејачката го раскопча сакото, градите само што не испаднаа!

ECA

Дека Ана Кокиќ пука од се*спил покажува и најновата фотографија која беше објавена на социјалните мрежи. Пејачката за потребите на новиот спот се облече во провокативно и елегантно издание.

Ана позираше во бело одело, а сакото беше раскопчано и во прв план дојде нејзиното моќно деколте.

Новото издание на Кокиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи, кои испратија безброј комплименти.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts