vesti24.mk
ЗАБАВА

ФОТО: Велешанката Ана има тело ремек дело- вакво нешто ретко се гледа

ECA

Ана Стојанова е девојката која како фитнес инструктор, модел и советник за здрава исхрана, се наметна на социјалните мрежи и тоа со одлична примарна идеја – да им помогне на жените и девојките да ја доведат линијата до посакуваното и да живеат здраво.

Ана речиси секојдневно постира фотографии на Инстаграм на кои ги покажува своите вежби од нејзината фитнес програма, но и нејзиниот сек*апил и привлечност се магнет не само за љубителите на вежбањето и здравиот живот.

Постирајќи ги своите фотографии и видеа покрај програмата за здрав живот, Ана ги буди скриените мечти и мами воздишки со своите телесни атрибути…А понежниот пол има вистински пример за женственот на природен начин.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts