vesti24.mk
ВЕСТИ

ФОТО: Верижна сообраќајка кај „Три бисери“- се судрија „Пасат“, „Сеат Леон“ и возило на автошкола

ECA

Верижна сообраќајна несреќа се случи попладнево спроти ТЦ „Три бисери“ на булевар Јане Сандански во Аеродром.

Се судрија автомобили „Пасат“, „Сеат Леон“ и возило на автошкола.

Полицијата врши увид во моментов.

ФОТО: КУРИР

извор:курир.мк

Loading...

Related posts