vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

(Фото) „Да се соблечеме голи”, Цеца екстра секси меѓу двајца мажи

ECA

Српската пејачка Цеца Ражњатовиќ на својот профил на Инстаграм објави фотографии од саботно излегување. Таа била на маскенбал, на кој пејачката беше во друштво на двајца мажи.

Со маска и длабоко деколте, Цеца изгледаше екстра секси. За фотографиите напиша дел од стиховите на позната „Маскарада“.

„И да се соблечеме голи, ќе ни останат маските“- напиша пејачката.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts