vesti24.mk
ВЕСТИ

ФОТО: Нов кластер на корона во автобус 24 – ка во Скопје

ECA

Вака изгледаше во автобусот кој утрово во 7 и 18 тргна од Припор. Дали е во најава нов кластер на корона вирус и кој ќе преземе одговорност.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts