vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ФОТО: Сандра Африка уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот

ECA

Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки. И овој пат реши да им угоди на своите машки обожаватели. Имено, Сандра на Инстаграм објави провокативна фотографија од својот летен одмор во минијатурно бикини.

Нејзиното секси тело беше во преден план.

„Колку е добро со ваква риба на Инста – гласи еден од коментарите.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts