vesti24.mk
ВЕСТИ

ФОТО: Сообраќајна несреќа на автопатот Штип – Свети Николе

ECA

Сообраќајна несреќа денеска се случило на автопатот Штип-Свети Николе. Според фотографиите кои што ни ги испрати нашиот фоторепортер едно возило е излетано од автопатот . Присутно е амбулантно возило на Брза Помош и полиција, но не се знае за евентуални повредени лица.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts