vesti24.mk
ВЕСТИ

ФОТО: Страотна сообракајка под надвозникот кај скопски Орман

ECA

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров.

Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека сатанува за тешка сообраќајна незгода.

Засега нема официјални информации за околу овој настан во Орман.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts