vesti24.mk
ЗАБАВА

Четири рецепти за совршен појадок од палачинки

ECA

Ако обожавате палачинки овие рецепти се совршен избор за појадок.

Tasty објави четири различни начини на подготвување вкусни и лесни палачинки кои можете да ги комбинирате со омилените намирници и да го збогатите нивниот вкус со додавање на чоколаден прелив, мед, мармалад, јаворов сируп или друг природен засладувач.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts