vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Шест суптилни знаци дека некому сте му симпатија

ECA

На сите ни се случила таа ситуација – разговарате со некого и не сте сигурни дали другата личност флертува со вас или е само пријателски расположена.

Ваква несигурност најчесто се чувствува кога разговарате со некој кој само што сте го запознале или малку го познавате, па не знаете кои се „симптомите“ дека тука има некакви симпатии.

Во најновото видео на Charisma On Command откријте кои се шесте суптилни знаци кои откриваат дека сте ѝ симпатија на таа личност.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts