vesti24.mk
ВЕСТИ

Ѓорчев со видео: Заев вети пат и отварање како пупка, абер нема од патот, пак излажа

ECA

Заев 2017 година: Ви ВЕТУВАМ ќе го направиме патот Конче- Струмица. Ќе го отвориме Конче како пупка…
Абер нема од патот. Лаже штом зине, пишува Влатко Ѓорчев на Фејсбук.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts