Јасемин од „Вљубениот ерген“ сега има коса како Дефне – драстична промена

Турската актерка Синем Мустафа или попозната како Јасемин од хит серијата „Вљубениот ерген“ на Сител е убавица, а позната е по тоа што често прави промени со имиџот. Од русокоса стана црна, па сега направи нова драстична промена и ја офарба косата како на Дефне.

Обожавателите веднаш и напишаа дека е новата Дефне.

Loading...