Љубовта им цвета: Неџла објави нови романтични фотографии со Бали Бег од Малдиви!

Брачната турска актерска двојка, Фахрие Евџан и Бурак Озџевит, неодамна се вратија од Малдиви каде поминаа неколку романтични дена по свадбата, а веднаш потоа се фатија за снимање, особено Бурак.

Сепак, енергијата од Малдиви се уште ги држи, а за обожавателите Фахрие специјално објави уште неколку фотографии од Малдиви, меѓу кои и таква каде се прегрнати со својот сакан.

Фотографијата има повеќе од еден милион допаѓања од следбениците, а исто така вљубената двојка доби и коментари кои не се дочитуваат…

Иако за време на медениот месец убавата Фахрие или попозната како Неџла не многу ја споделуваше приватноста, сега сака на сите да им покаже колку многу им цвета во љубовта со Бурак.

извор:сителтв

Loading...