Ќе ви го помати умот: Се соблече снаата на Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Девојката на најмалиот брат на Новак Ѓоковиќ ги запали социјалните мрежи откако објави провокативни фотографии во бикини.

Младата Тијана Ралиќ која е девојка на најмалиот брат на тенисерот Ѓоковиќ овие топли денови се одлучи да ги помине во Турција каде што ужива со своето момче.

Снаата на тенисерот на својот Инстаграм профил објави фотографии како ужива на убавото време, плажа и базен, а медиумите не чекаа многу па имаа полни раце работа, погледнете и зошто.

This place is absolutely fantastic 😻🍒🍉🗺🐬 (very, very long legs 😂) 🏝 #summer

A post shared by Tijana Ralić 👑 (@tijanaaar) on

I'm in love with the shape of me 😻 #summer #travel

A post shared by Tijana Ralić 👑 (@tijanaaar) on

I need vitamin sea 🐬🏝⛱

A post shared by Tijana Ralić 👑 (@tijanaaar) on

извор:курир.мк

Loading...