Ѝ го хакнале мобилниот телефон: На интернет кружат 18+ фотографии од спортска новинарка

Американската спортска новинарка е последната жртва на хакери, кои ги објавиле нејзините приватни фотографии на интернет.

Тејлор Матис на фотографиите е потполно гола, а наводно хакерите пронашле и нејзино видео кое сепак не е пуштено во јавноста.

Спортската новинарка која е ѕвезда на социјалните мрежи, најчесто известува за NBA и MLB. За своите голи фотографии, кои можете да ги погледнете овде, сè уште не се огласила.

Инаку, нејзиниот Инстаграм профил на кој има над 62 илјади следбеници, исто така изобилува со провокативни кадри кои можете да ги погледнете во продолжение

🤨

A post shared by T Math (@chisportschick) on

I want this tan back

A post shared by T Math (@chisportschick) on

извор:точка.ком.мк

Loading...