30-годишна кумановка со тешки повреди откако скокнала од трети кат од куќата

744

Утрово околу 04.00 часот во Куманово, на ул.„Говедарски пат“, од трети кат од куќата каде што живее скокнала М.И.(30) која од падот се здобила со тешки телесни повреди и во неконтактибилна состојба е пренесена во болница.

Loading...