( ФОТО) Адријана Лима на одмор во Будва

Адријана Лима ужива на Црногорското приморје со поранешниот сопруг , Марко Јариќ и двете ќерки Сиена и Валентина.

Тие се сместени во луксузна вила во Будва , каде пристигна и мајка му на Марко , поранешната свекрва на топ моделот и мајка на славниот кошаркар.

Откако се во Црна Гора , во јавноста излегоа информации дека е можно славниот пар да се смири .

Додека шетаат низ летувалиштата и културните споменици во Црна Гора со нив немаат телохранители.

Loading...