vesti24.mk
ЗАБАВА

Една од најпознатите трудници го откри полот на детето и шокираше со изјавата дека е разочарана

ECA

Клое Кардашијан и нејзиниот партнер Тристан Томпсон денеска го открија полот на своето прво бебе. Една од најпознатите сестри во ријалити шоу разочарано откри дека ќе роди девојче.
– Не се чувствувам дека ќе родам девојче. Цело време мислам дека носам машко, па така и им зборував на сите. Не ми лесно да прифатам наеднаш дека станува збор за девојче, а не за машко – рече Клое во ријалити шоуто. Нејзе ова и е прво дете, додека партнерот има два сина од претходната врска.

View this post on Instagram

💗 Kyoto Khlo 💗 8 Month Bump 💗

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Се разбира дека постарата сестра, Ким Кардашијан, оваа вест веднаш ја сподели на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Bamboo Forest with my 🐼

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Loading...

Related posts