Едноставен трик: Ова е тајната за нејзините бујни гради

1041
бујни гради
1
Гледајќи го бујното деколте на Стејси Бренан ќе добиете впечаток дека се во прашање силикони или дека е, едноставно, вистинска среќница.

Сепак, таа за вакво деколте има еден мал трик – пуш ап градник во кој додава чорапи.

За да згледаат нејзините гради пореални, таа им нанесува пудра.

– Се надевам дека ова видео ќе им помогне на девојките кои сакаат големи, лажни и бомбастични гради, заклучува таа.

Погледнете како изгледа нејзиниот трик:

извор: сител

Loading...