(ФОТО) Ева Заева во едно од најжешките изданија досега

11265
1
Погледнете го ова секси издание на Ева

Струмичанката Ева Заева објави фотографија на Инстаграм на која носи прекрасен костим за капење. Станува збор за едноделен модел инспириран од 70-тите години на минатиот век и од техниката на рачното плетење. Моделот изгледа уникатно и зрачи со својата елеганција и бохемија, а Ева во него изгледа како некој вистински топ модел.

извор: репортер